Розпорядження голови РДА

№869 від 12.10.2012 Про підготовку та відзначення у 2012 році в районі 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

12.10.2012  № 869

Про підготовку та відзначення
у 2012 році в районі 68-ї річниці
визволення України від
фашистських загарбників

На виконання розпорядження  голови  обласної державної адміністрації від  25 вересня 2012 року №742  «Про підготовку та відзначення у 2012 році в області 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників», відповідно до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років», з метою організації виконання в районі   розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2012 року № 661-р «Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення у 2012 році 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників», керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2012 році в районі  68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, що додається.

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконкомам сільських, селищних рад забезпечити неухильне виконання плану заходів, затвердженого цим  розпорядженням, та про  стан його реалізації до 01 листопада   2012 року повідомити  відділ з питань внутрішньої політики  апарату районної державної адміністрації для узагальнення і подальшого інформування  управління з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації.

3. Виконкомам сільських, селищних рад  у тижневий термін розробити і затвердити відповідні плани заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Граб Л.М.

Голова районної
державної адміністрації

В.Я.Литвин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
районної  державної адміністрації
12.10.2012  № 869

ПЛАН ЗАХОДІВ
з підготовки та відзначення у 2012 році в районі 68-ї річниці визволення України
від фашистських загарбників

1. Розробити план-сценарій проведення урочистостей та церемонії покладання квітів до пам’ятника Воїну-визволителю  у Сквері Слави (смт.Велика Олександрівка) з нагоди відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників 28 жовтня 2012 року.

Відділ культури і туризму районної  державної адміністрації, виконком Великоолександрівської селищної ради
До 22 жовтня 2012 року

2. Запросити до участі у заходах з відзначення в районі 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників представників структурних підрозділів районної  державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, депутатів районної ради, представників громадських організацій, політичних партій, релігійних конфесій, учнівську молодь, громадськість.

Відділи районної державної адміністрації: з питань організаційно-кадрової роботи, з питань внутрішньої політики, освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту,  виконком Великоолександрівської селищної ради
До 28 жовтня 2012 року

3. Організувати і провести урочистості та церемонію покладання квітів до  пам’ятника Воїну-визволителю у Сквері Слави

Відділи районної державної адміністрації: культури і туризму, освіти,  виконком Великоолександрівської селищної ради
28 жовтня 2012 року

4. Забезпечити несення почесної варти біля пам’ятника  Воїну-визволителю у Сквері Слави. 

Відділи районної державної адміністрації:  освіти, з питань організаційної-кадрової  роботи апарату районної державної адміністрації
28 жовтня 2012 року

5. Забезпечити упорядкування та утримання в належному стані меморіалу, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, меморіальних дошок, музеїв, кімнат бойової слави.

Відділи районної державної адміністрації: архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства, культури і туризму, освіти,  у справах сім’ї, молоді та спорту, виконкоми, сільських, селищних рад
Постійно

6. Забезпечити підготовку та проведення в населених пунктах району урочистих заходів, зокрема, покладання квітів до пам’ятників, організацію святкових концертів і зборів, зустрічей сільських, селищних голів з ветеранами війни, членами сімей загиблих, жертвами нацистських переслідувань.

Виконкоми  сільських, селищних рад, громадські ветеранські організації
До 28 жовтня 2012 року

7. Організувати відвідування ветеранів війни за місцем їх проживання,  а також у лікарнях, інтернатних закладах системи соціального захисту з метою вивчення стану їх соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування та повсякденних потреб.

Управління праці та соціального захисту населення районної  державної адміністрації, відділи  районної  державної адміністрації: освіти, культури і туризму, у справах сім’ї, молоді та спорту, виконкоми сільських, селищних  рад,  районна рада ветеранів війни та праці, центральна районна лікарня.
Жовтень 2012 року

8. Здійснити організацію поїздок ветеранів війни місцями бойової слави, відвідування військових поховань та військових пам'ятників на території України,  області.

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, виконкоми сільських, селищних рад, районна рада ветеранів війни та праці.
До кінця 2012 року

9. Забезпечити неухильне виконання вимог законодавства щодо надання пільг ветеранам війни.
Управління праці та соціального захисту населення районної  державної адміністрації, центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищних рад
Постійно

10. Проводити обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів війни, вживати заходів щодо проведення ремонту їх житлових будинків і квартир за рахунок місцевих бюджетів.

Управління праці та соціального захисту населення районної  державної адміністрації виконкоми сільських, селищних рад
Постійно

11. Забезпечити надання відповідно до законодавства належної кваліфікаційної медичної допомоги ветеранам війни, включаючи диспансеризацію, госпіталізацію, приділивши особливу увагу тим, хто проживає у сільській місцевості.

Центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищних рад
Постійно

12. Створити необхідні умови для безкоштовного отримання ветеранами війни ліків за пільговими рецептами, їх слухо- та зубопротезування в межах бюджетного фінансування.

Центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищних рад
Постійно

13. Організувати поліпшення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази лікувальних  закладів району.

Центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищних рад
Постійно

14. Забезпечити позачергове обслуговування ветеранів війни у всіх лікувальних  закладах району  та аптеках.
Центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищних рад
Постійно

15. Забезпечити необхідними ліками ветеранів війни, які проходять стаціонарне та амбулаторне лікування, в межах бюджетного фінансування.

Центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищних рад
Протягом 2012 року

16. Провести тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах за участю ветеранів війни, екскурсії до районного історико-краєзнавчого музею, походи місцями бойової слави.

Відділи районної державної адміністрації: освіти, культури і туризму, у справах сім’ї, молоді та спорту, виконкоми сільських, селищних рад
Жовтень 2012 року

17. Організувати проведення виставок творів мистецтв, фотографій і плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, творчих зустрічей, концертних програм  з виконанням пісень воєнних часів.

Відділи районної державної адміністрації: культури і туризму, освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, архівний, виконкоми сільських, селищних рад
Жовтень 2012 року

18. Провести показ художніх та документальних творів, присвячених героїзму та самовідданості воїнів під час визволення України від фашистських загарбників.
Відділ  культури і туризму районної державної адміністрації, виконкоми сільських, селищних рад
Жовтень 2012 року

19. Забезпечити широке висвітлення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації заходів з відзначення в районі 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, сторінок історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Відділ  з питань внутрішньої політики районної державної адміністрації, виконкоми сільських, селищних рад
Жовтень 2012 року

20. Забезпечити у місцях проведення заходів з відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників:
- охорону громадського порядку та дотримання вимог  безпеки дорожнього руху;

Сектор взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату районної державної адміністрації, РВ (з обслуговування Великоолександрівського та Високопільського районів) УМВС України в Херсонській області,виконкоми сільських, селищних рад
Жовтень 2012 року

- медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.

Центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищних рад
Жовтень 2012 року 

 

Керівник апарату
районної державної адміністрації

В.Г.Захаренко

 • urjadova-garjacha-linija
 • prezidentskij-kadrovij-rezerv
 • mandruj-hersonschinoju
 • mobilizatsija
 • fond-oboroni-krayini
 • krim-tse-ukrayina
 • detsentralizatsija
 • 1939-1945-pamjataemo-peremagaemo
 • garjacha-telefona-linija-dlja-bijtsiv-ato-ta-chleniv-yih-rodin
 • programi-derzhavnoyi-pidtrimki-naselennja
 • natsionalna-ditjacha-garjacha-linija
 • garjacha-telefonna-linija-golovi-oda
 • vazhliva-informatsija
 • tavrijski-gorizonti
 • legalizatsija-biznesu-vnesok-u-rozbudovu-hersonschini
 • vash-rodich-znik
 • vilni-tvorjat-majbutne
 • rik-anglijskoyi-movi
 • vijskova-sluzhba-za-kontraktom
 • na-vashu-dopomogu-chekajut
 • narodzheni-vilnimi
 • stan-najkraschim
 • bezoplatna-pravova-dopomoga
 • kupujte-hersonske
 • bezviz-dlja-ukrayini
 • ukrayina-nato
 • ua-map
 • ja-maju-pravo
 • rik-japoniyi
 • golovne-upravlinnja-derzhspozhivsluzhbi
 • tavrijski-gorizonti
 • kontraktna-sluzhba
 • dostupna-osvita-kozhnomu
 • rik-nimetskoyi-movi
 • donbas-sos
 • legalizuj-svij-biznes
 • scho-potribno-znati-pro-novij-koronavirus