Громадські обговорення

ОГОЛОШЕННЯ!

         Запрошуємо представників громадськості долучитися до обговорення проекту районної програми «Про проект районної програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Великоолександрівської районної державної адміністрації на 2018-2019 роки»

         Свої пропозиції та зауваження щодо проекту зазначеної районної програми можна надати в усному, письмовому, або електронному варіанті до відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації. Контактний телефон 2-26-31, адр. Велика Олександрівка вул. Свободи, 155, ел. адреса  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Про проект районної програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Великоолександрівської районної державної адміністрації на 2018-2019 роки


ОГОЛОШЕННЯ!

         Запрошуємо представників громадськості долучитися до обговорення проекту програми розвитку інформаційного простору Великоолександрівського району на 2017 – 2020 роки.

         Свої пропозиції та зауваження щодо проекту зазначеної районної програми можна надати в усному, письмовому, або електронному варіанті до районної державної адміністрації. Контактний телефон 2-20-49, адр. Велика Олександрівка вул. Свободи, 155, ел. адреса  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Про проект програми розвитку інформаційного простору Великоолександрівського району на 2017 - 2020 роки


Шановні великоолександрівці!

        Запрошуємо представників громадськості долучитися до обговорення проекту районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017 - 2020 роки.

        Свої пропозиції та зауваження щодо проекту зазначеної районної програми можна надати в усному, письмовому, або електронному варіанті до районної державної адміністрації. Контактний телефон 2-20-49, адр. Велика Олександрівка вул. Свободи, 155, ел. адреса vnutrі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Проект районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017 - 2020 роки


ПАРТНЕРСТВО «ВІДКРИТИЙ УРЯД»


Виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Великоолександрівського району за 9 місяців 2014 року


ПЛАН
державних закупівель на 2015 рік


ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення


Шановні великоолександрівці!

         Запрошуємо представників громадськості, фахівців та експертів долучитися до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розробленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування.

        Свої пропозиції та зауваження щодо зазначеної реформи можна надати в усному, письмовому, або електронному варіанті до районної державної адміністрації. Контактний телефон 2-10-12, адр. Велика Олександрівка вул. Леніна 140, ел. адреса  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Концепція

Додаток 1

Додаток 2


ОГОЛОШЕННЯ

16 квітня 2013 року о 900 в Будинку культури с.Новодмитрівка Великоолександрівського району відбудуться громадські слухання з питання затвердження детального плану забудови територій під розміщення сонячної електростанції на території Новодмитрівської сільської ради.

Оргкомітет


ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
27.02.2013 № 76

Про проект районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2013 – 2015 роки


ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
27.02.2013 № 78

Про проект районної програми «Про організацію трудового суперництва колективів комбайнових збиральних екіпажів під час збирання врожаю ранніх зернових культур 2013 року»


Розпорядження від 30.01.2013 року №39 «Про затвердження детального плану території для проектування та будівництва сонячної електростанції з необхідною інфраструктурою». Протокол. Витяг із протоколу №8.


ОГОЛОШЕННЯ

Виноситься на публічне обговорення:

1.Проект районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2013-2015 роки.

2.Проект районної програми «Про організацію трудового суперництва колективів комбайнових збиральних екіпажів під час збирання врожаю ранніх зернових культур 2013 року.

 

Свої пропозиції та доповнення до проектів програм просимо надсилати на електронну адресу Великоолександрівської районної державної адміністрації: adminvol@mеta.ua за адресою Херсонська область, смт. Велика Олександрівка, вул.Леніна, 155, контактний телефон (05532) 2-24-78


ОГОЛОШЕННЯ

Виноситься на публічне обговорення проект районної програми підтримки ЗМІ, засновниками яких є органи місцевого самоврядування на 2013 рік.

Свої пропозиції та доповнення до проекту програми та інших проектів розпоряджень просимо надсилати на електронну адресу Великоолександрівської районної державної адміністрації: adminvol@mеta.ua та за адресою Херсонська область, смт. Велика Олександрівка, вул.Леніна, 155.

ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

              23.01.2013   № 21

Про проект районної програми
підтримки комунальних ЗМІ,
засновниками яких є органи місцевого
самоврядування, на 2013 рік

З метою поліпшення умов діяльності місцевих ЗМІ, забезпечення конституційних прав і свобод громадян України у контексті розбудови відкритого інформаційного суспільства, висвітлення діяльності органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування на засадах відкритості та  прозорості, відповідно до статті 3 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», керуючись статтею 6 пунктом 12 статті 16, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити проект районної програми розвитку комунальних ЗМІ, засновниками яких є органи місцевого самоврядування, на 2013 рік, що додається, та винести його на розгляд  сесії районної ради.
2. Редакції районної газети «Жайвір» інформувати населення району про діяльність районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, районної ради, депутатів районної ради.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Граб Л.М.

Голова районної
державної адміністрації                                                             В.Я.Литвин.

 

СХВАЛЕНО
Розпорядження голови
районної державної адміністрації
23.01.2013  № 21

Районна програма
підтримки комунальних засобів масової інформації, засновниками яких
є органи місцевого самоврядування, на 2013 рік
(проект)

І.Загальна частина

У становленні та зміцненні Української держави значну роль відіграють ЗМІ, які беруть активну участь у її громадсько-політичному житті і формуванні національної свідомості та гідності.

З часу здобуття Україною незалежності вжито заходів для вільного обміну інформацією, створення умов для надання можливості громадянам висловлювати свої міркування і переконання, закладено надійну основу системи правового регулювання діяльності засобів масової інформації.

Державні і комунальні ЗМІ залишаються основним джерелом інформування суспільства про внутрішню і зовнішню політику держави та роботу органів державної влади та органів місцевого самоврядування, події в Україні та світі. Водночас матеріально-технічна база великої кількості комунальних ЗМІ потребує постійної матеріальної підтримки.

Програма ґрунтується на необхідності регулювання в рамках чинного законодавства цілеспрямованого впливу на діяльність комунальних ЗМІ з метою становлення і розвитку інформаційного простору,  як одного з найважливіших консолідуючих чинників суспільно-політичного життя району, гармонізації політичних і соціальних відносин, поборення дестабілізуючих  факторів.

ІІ. Мета та основні  завдання

Головна мета Програми – поліпшення умов діяльності місцевих ЗМІ, забезпечення конституційних прав і свобод громадян України у контексті розбудови відкритого інформаційного суспільства, висвітлення діяльності органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування на засадах відкритості та прозорості.

Пріоритетними завданнями цієї Програми є поєднання політики держави та району щодо вирішення економічної підтримки ЗМІ.

Серед них основними є:
- інформування населення про діяльність районної державної адміністрації, районної ради, структурних підрозділів, депутатів районної ради;
- зміцнення виробничої, матеріально-технічної бази комунальних ЗМІ;
- поліпшення умов діяльності ЗМІ;
- забезпечення потреб населення району в інформаційній продукції;
- поліпшення її якості та конкурентоспроможності;
- забезпечення широкого висвітлення комунальними ЗМІ важливих подій у районі.

ІІІ. Фінансування Програми
Фінансування Програми здійснюється і забезпечується за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Виконавці Програми щороку в межах бюджетних призначень передбачають у відповідних кошторисах цільові кошти на фінансування Програми.

ІV.Організаційні заходи Програми

1. Зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази ЗМІ
Редакції районної газети «Жайвір».
2. Інформування населення району щодо рішень, прийнятих на засіданнях колегії районної державної адміністрації та сесіях районної ради; про події життя сільських та селищних рад, громад району. Опублікування програми  соціально – економічного і культурного розвитку району.
Редакції районної газети «Жайвір».
3. Проведення «круглих столів» з актуальних питань розвитку ЗМІ.
Відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації, редакція районної газети «Жайвір».
4. Вносити пропозиції та розрахунки до бюджету району про потреби фінансування у вигляді дотації для підтримки ЗМІ (оплату послуг друкарні щодо випуску газети «Жайвір», на заробітну плату працівників редакції, придбання основних засобів та витратних матеріалів на поліпшення матеріально-технічної бази редакції районної газети «Жайвір».
Редакція районної газети «Жайвір».
5. Не допускати зниження кількості передплатників та утримувати тираж на рівні не менше 2500 примірників і вище.
Редакція районної газети «Жайвір».

V. Координація та контроль за виконанням Програми

Координація роботи з виконання Програми покладається на фінансове управління районної державної адміністрації.
Контроль за виконанням Програми покласти на відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації.

VІ.Очікувані результати

- більш повне і якісне інформаційне забезпечення жителів району;
- поліпшення матеріально-технічного стану комунальних ЗМІ.

 • urjadova-garjacha-linija
 • prezidentskij-kadrovij-rezerv
 • mandruj-hersonschinoju
 • mobilizatsija
 • fond-oboroni-krayini
 • krim-tse-ukrayina
 • detsentralizatsija
 • 1939-1945-pamjataemo-peremagaemo
 • garjacha-telefona-linija-dlja-bijtsiv-ato-ta-chleniv-yih-rodin
 • programi-derzhavnoyi-pidtrimki-naselennja
 • natsionalna-ditjacha-garjacha-linija
 • garjacha-telefonna-linija-golovi-oda
 • vazhliva-informatsija
 • tavrijski-gorizonti
 • legalizatsija-biznesu-vnesok-u-rozbudovu-hersonschini
 • vash-rodich-znik
 • vilni-tvorjat-majbutne
 • rik-anglijskoyi-movi
 • vijskova-sluzhba-za-kontraktom
 • na-vashu-dopomogu-chekajut
 • narodzheni-vilnimi
 • stan-najkraschim
 • bezoplatna-pravova-dopomoga
 • kupujte-hersonske
 • bezviz-dlja-ukrayini
 • ukrayina-nato
 • ua-map
 • ja-maju-pravo
 • rik-japoniyi
 • golovne-upravlinnja-derzhspozhivsluzhbi
 • tavrijski-gorizonti
 • kontraktna-sluzhba
 • dostupna-osvita-kozhnomu
 • rik-nimetskoyi-movi
 • donbas-sos
 • legalizuj-svij-biznes
 • scho-potribno-znati-pro-novij-koronavirus